bip.gov.pl
RSS
A A A K
SmodBIP

Poprzednie Kadencje Władz Stowarzyszenia

12.06.2015 - 01.06.2017

Zarząd

Marzena Skrzynecka - przewodniczący
Renata Sosińska - z-ca przewodniczącego
Stanisława Gawłowska - sekretarz
Ksenia Nowicka - skarbnik
Stefan Grubba - członek

Komisja Rewizyjna

Wojciech Klank
Joanna Cichocka
Maria Stanzecka

07.06.2013 - 12.06.2015

Zarząd

Marzena Skrzynecka - przewodniczący
Ksenia Nowicka - z-ca przewodniczącego
Renata Sosińska - sekretarz
Krystyna Lisius - skarbnik
Elwira Worzała - członek

Komisja Rewizyjna

Wojciech Klank
Joanna Cichocka
Maria Stanzecka

 

01.06.2011 - 06.06.2013

Zarząd

Marzena Skrzynecka - przewodniczący
Katarzyna Głębocka - z-ca przewodniczącego
Maria Kokoszka - sekretarz
Halina Rudzińska - skarbnik
Krystyna Lisius - członek

Komisja Rewizyjna

Wojciech Klank
Joanna Cichocka
Maria Stanzecka

 

21.05.2009 - 31.05.2011

Zarząd

Marzena Skrzynecka - przewodniczący
Krzysztof Matłosz - z-ca przewodniczącego
Maria Kokoszka - sekretarz
Halina Rudzińska - skarbnik
Iwona Kwidzińska - członek

Komisja Rewizyjna

Wojciech Klank
Joanna Cichocka
Maria Stanzecka

 

24.04.2007 - 21.05.2009

Zarząd

Andrzej Kożyczkowski - przewodniczący
Krzysztof Matłosz - zastępca przewodniczącego
Halina Rudzińska - skarbnik
Maria Kokoszka - sekretarz
Jacek Nurzyński - członek

Komisja Rewizyjna

Joanna Cichocka - przewodniczący
Stefan Grubba - sekretarz
Wojciech Klank - członek

30.06.2003 - 24.04.2007

Zarząd

Ryszard Kaczyński - przewodniczący
Krzysztof Matłosz - zastępca przewodniczącego
Halina Rudzińska - skarbnik
Stanisława Gawłowska - sekretarz
Jacek Nurzyński - członek

 

26.04.2005 - 24.04.2007

Wojciech Klank - przewodniczący
Joanna Cichocka - sekretarz
Stefan Grubba - członek

30.06.2003 - 26.04.2005

Wojciech Klank - przewodniczący
Joanna Cichocka - sekretarz
Maciej Kantecki - członek

5.06.2001 - 30.06.2003

Zarząd

Bożena Conradi - przewodniczący (do 18.04.2002)
Ryszard Kaczyński - przewodniczący (od 18.04.2002)
Krzysztof Matłosz - zastępca przewodniczącego
Józef Wieczorek - sekretarz
Halina Rudzińska - skarbnik
Ryszard Kaczyński - członek (do 18.04.2002)
Bożena Conradi - członek (od 18.04.2002)

Komisja Rewizyjna

Wojciech Klank - przewodniczący
Joanna Cichocka - sekretarz
Maciej Kantecki - członek

 

26.04.1999 - 5.06.2001

Zarząd

Edyta Łysakowska - Sobiczewska - przewodniczący
Bożena Conradi - zastępca przewodniczącego
Dagmara Blindow - sekretarz
Ryszard Aleksandrowski - skarbnik
Stefan Grubba - członek

Komisja Rewizyjna

Krzysztof Matłosz - przewodniczący
Danuta Dettlaff - sekretarz
Ryszard Kaczyński - członek

 

26.03.1997 - 26.04.1999

Zarząd

Jacek Nurzyński - przewodniczący
Danuta Dettlaff - zastępca przewodniczącego
Stanisława Gawłowska - skarbnik
Ewa Nikel - sekretarz
Stefan Grubba - członek



Opublikował: Radosław Brunke
Publikacja dnia: 17.11.2017
Podpisał: Radosław Brunke
Dokument z dnia: 06.07.2015
Dokument oglądany razy: 539