bip.gov.pl
RSS
A A A K
SmodBIP

Członkowie Stowarzyszenia

Członkiem Stowarzyszenia może zostać każda osoba, która identyfikuje się z celami Stowarzyszenia.

Osoby zainteresowane wstąpieniem w poczet członków Stowarzyszenia prosimy o wypełnienie deklaracji członkowskiej i przekazanie jej Zarządowi Stowarzyszenia.

Szczególnie zasłużonym absolwentom może być przyznany tytuł Honorowego Członka Stowarzyszenia.

Honorowi Członkowie Stowarzyszenia

  1. Borzemska Wanda
  2. Czaja Ludwik
  3. Fast Piotr
  4. Ilnicki Stanisław
  5. Kawski Alfons
  6. Klecha Bolesław
  7. Kur Józef
  8. Labuda Gerard
  9. Naczk Marian
  10. Ostrowski Zygmunt
  11. Sosiński Józef
  12. Szafarz Renata
  13. Szczodrowski Marian
  14. Rocławski Marek

 

Zarejestrowani członkowie Stowarzyszenia:

  1. Baranowska Kinga
  2. Bednarska Krystyna
  3. Bednarski Gracjan
  4. Bojke-Szremka Katarzyna
  5. Brzoskowska Ewa
  6. Brzoskowski Piotr
  7. Cichocka Joanna
  8. Cichocka Agata
  9. Ciesielski Bartłomiej
  10. Conradi Bożena
  11. Cywińska Hanna
  12. Dąbrowska Danuta
  13. Derkowska Barbara
  14. Dettlaff Danuta
  15. Dębska Iwona
  16. Dzięcielska Lucyna
  17. Faehnrich Grażyna
  18. Fietz Izabela
  19. Gadowska Maja
  20. Garczyńska Tatiana
  21. Gawłowska Stanisława
  22. Głębocka Katarzyna
  23. Gończ Luzyna
  24. Grabowiec Krystyna
  25. Groenwald-Luty Ewa
  26. Gruba Jan
  27. Grubba Stefan
  28. Gruchała Marcin
  29. Grygiel-Bagińska Gabriela
  30. Grzenkowicz Eugenia
  31. Grzenkowicz Roman
  32. Grzymała Grażyna
  33. Grzymała Jarosław
  34. Gurzęda Elżbieta
  35. Herbasz Ewa
  36. Hoppe Mieczysław
  37. Jakusz Bronisław
  38. Janeczek Andrzej
  39. Joachimiak Anna
  40. Kaliszewska Regina
  41. Karbowska Regina
  42. Karbowski Piotr
  43. Karaś Jerzy
  44. Kass Ewa
  45. Kątowski Zygmunt
  46. Klepacki Marek
  47. Kokoszka Maria
  48. Kokoszka Zenon
  49. Kowalska Sabina
  50. Kożyczkowski Andrzej
  51. Kruszyńska Jolanta
  52. Kujach Magdalena
  53. Kunz Anna
  54. Kunz Sylweriusz
  55. Kupska Dagmara
  56. Kwidziński Edmund
  57. Kwidzińska Iwona
  58. Laskowska Jolanta
  59. Lassmann Piotr
  60. Lisius Krystyna
  61. Magulski Ryszard
  62. Matłosz Krzysztof
  63. Merc Katarzyna
  64. Michalska Daniela
  65. Młodnikowska Maria
  66. Naczk Joanna
  67. Nowicka Ksenia
  68. Nurzyńska Janina
  69. Nurzyński Jacek
  70. Orzechowska Anna
  71. Paluchowska Krystyna
  72. Pawłowska Gertuda
  73. Parchem Lucyna
  74. Peplińska Zdzisława
  75. Piotrzkowski Mieczysław
  76. Płotka Beata
  77. Różańska Maria
  78. Rudzińska Halina
  79. Rybacka Halina
  80. Skrobul Lidia
  81. Skrzynecka Marzena
  82. Sobiczewska Edyta
  83. Sosiński Jacek
  84. Sosińska Renata
  85. Stanzecka Maria
  86. Staszak Waldemar
  87. Szczygieł Wiesław
  88. Szpakiewicz Wiesława
  89. Szpakiewicz Oskar
  90. Szum Włodzimierz
  91. Tabisz Rita
  92. Tatara Eugeniusz
  93. Tatara Hanna
  94. Theisebach Bogdan
  95. Wiese Urszula
  96. Wiśniewska Katarzyna
  97. Worzała Elwira
  98. Zagierska Ewa
  99. Zielonka Barbara
  100. Zielonko Barbara


Opublikował: Radosław Brunke
Publikacja dnia: 22.07.2022
Podpisał: Radosław Brunke
Dokument z dnia: 06.07.2015
Dokument oglądany razy: 3 164