Członkowie Stowarzyszenia
Członkiem Stowarzyszenia może zostać każda osoba, która identyfikuje się z celami Stowarzyszenia.
Osoby zainteresowane wstąpieniem w poczet członków Stowarzyszenia prosimy o wypełnienie deklaracji członkowskiej i przekazanie jej Zarządowi Stowarzyszenia.
Szczególnie zasłużonym absolwentom może być przyznany tytuł Honorowego Członka Stowarzyszenia.
Honorowi Członkowie Stowarzyszenia
- Borzemska Wanda
- Czaja Ludwik
- Fast Piotr
- Ilnicki Stanisław
- Kawski Alfons
- Klecha Bolesław
- Kur Józef
- Labuda Gerard
- Naczk Marian
- Ostrowski Zygmunt
- Sosiński Józef
- Szafarz Renata
- Szczodrowski Marian
- Rocławski Marek
Zarejestrowani członkowie Stowarzyszenia:
- Baranowska Kinga
- Bednarska Krystyna
- Bednarski Gracjan
- Bojke-Szremka Katarzyna
- Brzoskowska Ewa
- Brzoskowski Piotr
- Cichocka Joanna
- Cichocka Agata
- Ciesielski Bartłomiej
- Conradi Bożena
- Cywińska Hanna
- Dąbrowska Danuta
- Derkowska Barbara
- Dettlaff Danuta
- Dębska Iwona
- Dzięcielska Lucyna
- Faehnrich Grażyna
- Fietz Izabela
- Gadowska Maja
- Garczyńska Tatiana
- Gawłowska Stanisława
- Głębocka Katarzyna
- Gończ Luzyna
- Grabowiec Krystyna
- Groenwald-Luty Ewa
- Gruba Jan
- Grubba Stefan
- Gruchała Marcin
- Grygiel-Bagińska Gabriela
- Grzenkowicz Eugenia
- Grzenkowicz Roman
- Grzymała Grażyna
- Grzymała Jarosław
- Gurzęda Elżbieta
- Herbasz Ewa
- Hoppe Mieczysław
- Jakusz Bronisław
- Janeczek Andrzej
- Joachimiak Anna
- Kaliszewska Regina
- Karbowska Regina
- Karbowski Piotr
- Karaś Jerzy
- Kass Ewa
- Kątowski Zygmunt
- Klepacki Marek
- Kokoszka Maria
- Kokoszka Zenon
- Kowalska Sabina
- Kożyczkowski Andrzej
- Kruszyńska Jolanta
- Kujach Magdalena
- Kunz Anna
- Kunz Sylweriusz
- Kupska Dagmara
- Kwidziński Edmund
- Kwidzińska Iwona
- Laskowska Jolanta
- Lassmann Piotr
- Lisius Krystyna
- Magulski Ryszard
- Matłosz Krzysztof
- Merc Katarzyna
- Michalska Daniela
- Młodnikowska Maria
- Naczk Joanna
- Nowicka Ksenia
- Nurzyńska Janina
- Nurzyński Jacek
- Orzechowska Anna
- Paluchowska Krystyna
- Pawłowska Gertuda
- Parchem Lucyna
- Peplińska Zdzisława
- Piotrzkowski Mieczysław
- Płotka Beata
- Różańska Maria
- Rudzińska Halina
- Rybacka Halina
- Skrobul Lidia
- Skrzynecka Marzena
- Sobiczewska Edyta
- Sosiński Jacek
- Sosińska Renata
- Stanzecka Maria
- Staszak Waldemar
- Szczygieł Wiesław
- Szpakiewicz Wiesława
- Szpakiewicz Oskar
- Szum Włodzimierz
- Tabisz Rita
- Tatara Eugeniusz
- Tatara Hanna
- Theisebach Bogdan
- Wiese Urszula
- Wiśniewska Katarzyna
- Worzała Elwira
- Zagierska Ewa
- Zielonka Barbara
- Zielonko Barbara
Opublikował: Radosław Brunke
Publikacja dnia: 22.07.2022
Podpisał: Radosław Brunke
Publikacja dnia: 22.07.2022
Dokument z dnia: 06.07.2015
Dokument oglądany razy: 3 487