bip.gov.pl
RSS
A A A K
SmodBIP
To jest wersja archiwalna z dnia 28.06.2016, zobacz aktualną wersję tej strony.
Zmiany wprowadzono z powodu: Aktualizacja listy członków

Członkowie Stowarzyszenia

Członkiem Stowarzyszenia może zostać każda osoba, która identyfikuje się z celami Stowarzyszenia.

Osoby zainteresowane wstąpieniem w poczet członków Stowarzyszenia prosimy o wypełnienie deklaracji członkowskiej i przekazanie jej Zarządowi Stowarzyszenia.

Szczególnie zasłużonym absolwentom może być przyznany tytuł Honorowego Członka Stowarzyszenia.

Honorowi Członkowie Stowarzyszenia

  1. Borzemska Wanda
  2. Czaja Ludwik
  3. Fast Piotr
  4. Ilnicki Stanisław
  5. Kawski Alfons
  6. Klecha Bolesław
  7. Kur Józef
  8. Labuda Gerard
  9. Naczk Marian
  10. Ostrowski Zygmunt
  11. Sosiński Józef
  12. Szafarz Renata
  13. Szczodrowski Marian
  14. Rocławski Marek

 

Zarejestrowani członkowie Stowarzyszenia:

  1. Bednarska Krystyna
  2. Bednarski Gracjan
  3. Bojke-Szremka Katarzyna
  4. Brzoskowska Ewa
  5. Brzoskowski Piotr
  6. Cichocka Joanna
  7. Cichocka Agata
  8. Ciesielski Bartłomiej
  9. Conradi Bożena
  10. Cywińska Hanna
  11. Daszke Jan
  12. Dąbrowska Danuta
  13. Derkowska Barbara
  14. Dettlaff Danuta
  15. Dębska Iwona
  16. Feahnrich Grażyna
  17. Frankowska Krystyna
  18. Gadowska Maja
  19. Garczyńska Tatiana
  20. Gawłowska Stanisława
  21. Głębocka Katarzyna
  22. Gończ Luzyna
  23. Grajewska-Horała Elżbieta
  24. Grabowiec Krystyna
  25. Groenwald-Luty Ewa
  26. Gruba Jan
  27. Grubba Stefan
  28. Gruchała Marcin
  29. Grygiel-Bagińska Gabriela
  30. Grzenkowicz Eugenia
  31. Grzenkowicz Roman
  32. Grzymała Grażyna
  33. Grzymała Jarosław
  34. Gurzęda Elżbieta
  35. Hoppe Mieczysław
  36. Jakusz Bronisław
  37. Janeczek Andrzej
  38. Joachimiak Anna
  39. Kaliszewska Regina
  40. Karaś Jerzy
  41. Kątowski Zygmunt
  42. Klank Wojciech
  43. Klepacki Marek
  44. Kokoszka Maria
  45. Kokoszka Zenon
  46. Kowalska Sabina
  47. Kożyczkowski Andrzej
  48. Kruszyńska Jolanta
  49. Kujach Magdalena
  50. Kunz Anna
  51. Kunz Sylweriusz
  52. Kwidziński Edmund
  53. Kwidzińska Iwona
  54. Landowska Elżbieta
  55. Laskowska Jolanta
  56. Lassmann Piotr
  57. Lisius Krystyna
  58. Lazarz Andrzej
  59. Magulski Ryszard
  60. Majerowski Marek
  61. Matłosz Krzysztof
  62. Michalska Daniela
  63. Młodnikowska Maria
  64. Naczk Joanna
  65. Nowicka Ksenia
  66. Nurzyńska Janina
  67. Nurzyński Jacek
  68. Orzechowska Anna
  69. Paluchowska Krystyna
  70. Pawłowska Gertuda
  71. Parchem Lucyna
  72. Peplińska Zdzisława
  73. Piotrzkowska Irena
  74. Piotrzkowski Mieczysław
  75. Płotka Beata
  76. Różańska Maria
  77. Rudzińska Halina
  78. Rybacka Halina
  79. Skrobul Lidia
  80. Skrzynecka Marzena
  81. Sobiczewska Edyta
  82. Sosiński Jacek
  83. Sosińska Renata
  84. Stanzecka Maria
  85. Staszak Waldemar
  86. Szczygieł Wiesław
  87. Szpakiewicz Wiesława
  88. Szpakiewicz Oskar
  89. Szum Włodzimierz
  90. Tabisz Rita
  91. Tatara Eugeniusz
  92. Tatara Hanna
  93. Theisebach Bogdan
  94. Wiese Urszula
  95. Wiśniewska Katarzyna
  96. Worzała Elwira
  97. Zielonka Barbara


Opublikował: Radosław Brunke
Publikacja dnia: 28.06.2016
Podpisał: Radosław Brunke
Dokument z dnia: 06.07.2015
Dokument oglądany razy: 1 283