bip.gov.pl
RSS
A A A K
SmodBIP
To jest wersja archiwalna z dnia 06.07.2015, zobacz aktualną wersję tej strony.
Zmiany wprowadzono z powodu: Aktualizacja listy członków

Członkowie Stowarzyszenia

Członkiem Stowarzyszenia może zostać każda osoba, która identyfikuje się z celami Stowarzyszenia.

Osoby zainteresowane wstąpieniem w poczet członków Stowarzyszenia prosimy o wypełnienie deklaracji członkowskiej i przekazanie jej Zarządowi Stowarzyszenia.

Szczególnie zasłużonym absolwentom może być przyznany tytuł Honorowego Członka Stowarzyszenia.

Honorowi Członkowie Stowarzyszenia

  1. Borzemska Wanda
  2. Czaja Ludwik
  3. Fast Piotr
  4. Ilnicki Stanisław
  5. Kawski Alfons
  6. Klecha Bolesław
  7. Kur Józef
  8. Labuda Gerard
  9. Naczk Marian
  10. Ostrowski Zygmunt
  11. Sosiński Józef
  12. Szafarz Renata
  13. Szczodrowski Marian
  14. Rocławski Marek

 

Zarejestrowani członkowie Stowarzyszenia:

  1. Bednarska Krystyna
  2. Bednarski Gracjan
  3. Bochiński Piotr
  4. Bojke-Szremka Katarzyna
  5. Brzoskowska Ewa
  6. Brzoskowski Piotr
  7. Cichocka Joanna
  8. Cichocka Agata
  9. Ciesielski Bartłomiej
  10. Conradi Bożena
  11. Cywińska Hanna
  12. Daszke Jan
  13. Derkowska Barbara
  14. Dettlaff Danuta
  15. Dębska Iwona
  16. Feahnrich Grażyna
  17. Frankowska Krystyna
  18. Gadowska Maja
  19. Garczyńska Tatiana
  20. Gawłowska Stanisława
  21. Głębocka Katarzyna
  22. Gończ Luzyna
  23. Grajewska-Horała Elżbieta
  24. Grabowiec Krystyna
  25. Groenwald-Luty Ewa
  26. Gruba Jan
  27. Grubba Stefan
  28. Gruchała Marcin
  29. Grygiel-Bagińska Gabriela
  30. Grzenkowicz Eugenia
  31. Grzenkowicz Ludwik
  32. Grzenkowicz Roman
  33. Grzymała Grażyna
  34. Grzymała Jarosław
  35. Gurzęda Elżbieta
  36. Hoppe Mieczysław
  37. Ilnicki Stanisław
  38. Jakusz Bronisław
  39. Janeczek Andrzej
  40. Joachimiak Anna
  41. Kaliszewska Regina
  42. Karaś Jerzy
  43. Kątowski Zygmunt
  44. Klank Wojciech
  45. Klepacki Marek
  46. Kokoszka Maria
  47. Kokoszka Zenon
  48. Kowalska Sabina
  49. Kożyczkowski Andrzej
  50. Kruszyńska Jolanta
  51. Kujach Magdalena
  52. Kunz Anna
  53. Kunz Sylweriusz
  54. Kwidziński Edmund
  55. Kwidzińska Iwona
  56. Landowska Elżbieta
  57. Laskowska Jolanta
  58. Lassmann Piotr
  59. Lisius Krystyna
  60. Lazarz Andrzej
  61. Magulski Ryszard
  62. Majerowski Marek
  63. Matłosz Krzysztof
  64. Michalska Daniela
  65. Młodnikowska Maria
  66. Naczk Joanna
  67. Nowicka Ksenia
  68. Nurzyńska Janina
  69. Nurzyński Jacek
  70. Orzechowska Anna
  71. Paluchowska Krystyna
  72. Pawłowska Gertuda
  73. Parchem Lucyna
  74. Peplińska Zdzisława
  75. Piotrzkowska Irena
  76. Piotrzkowski Mieczysław
  77. Płotka Beata
  78. Różańska Maria
  79. Rudzińska Halina
  80. Rybacka Halina
  81. Skrobul Lidia
  82. Skrzynecka Marzena
  83. Sobiczewska Edyta
  84. Sosiński Jacek
  85. Sosińska Renata
  86. Stanzecka Maria
  87. Staszak Waldemar
  88. Szczygieł Wiesław
  89. Szpakiewicz Wiesława
  90. Szpakiewicz Oskar
  91. Szum Włodzimierz
  92. Tabisz Rita
  93. Tatara Eugeniusz
  94. Tatara Hanna
  95. Theisebach Bogdan
  96. Walkusz Józef
  97. Wiese Urszula
  98. Wiśniewska Katarzyna
  99. Worzała Elwira
  100. Zielonka Barbara


Opublikował: Radosław Brunke
Publikacja dnia: 06.07.2015
Podpisał: Radosław Brunke
Dokument z dnia: 06.07.2015
Dokument oglądany razy: 1 255